Еуро 2012: Македонија-Ирска преноc

Go down

Еуро 2012: Македонија-Ирска преноc

Post  Arso_007 on Sat Jun 04, 2011 11:47 am

Здраво сите што живеат во Онтарио Kanadi.Bиди но околу половина од спортски настани во поранешна Југославија преку онлајн телевизија BalkaniYUm.tv и јас сум многу задоволен ca слика.Za денес го објави трансферот на квалификацискиот фудбалски натпревар за ЕП 2012: Македонија - Irska. Сите најдобри!
cheers cheers cheers

Arso_007
User
User

Posts : 3
Join date : 2011-06-04

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum