VICOVI

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

VICOVI

Post  Admin on Sun Oct 14, 2007 1:40 am

Si bile dve kamp prikolki i zavrnalo.
Admin
Admin
Admin
Admin

Posts : 14
Join date : 2007-10-13

View user profile http://forumzasite.forumotion.com

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Klimo on Sun Oct 14, 2007 1:48 am

Што јадат човекојадците кои се макробиотичари?

- Вегетаријанци. Smile
Klimo
Klimo
Admince
Admince

Posts : 30
Join date : 2007-10-14

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Tito on Sun Oct 14, 2007 2:14 am

Majka mu mu rekla na eden moj drugar...

" Poubavo ke bese tatko ti da te izdrkase vo solja "
Tito
Tito
Admin
Admin

Posts : 33
Join date : 2007-10-14
Age : 27
Location : Strumica

View user profile

Back to top Go down

:D

Post  Tanes on Sun Oct 14, 2007 2:17 am

Si bile OVTORI i POVTORI otvori padnal koj ostanal Razz

Tanes
Admince
Admince

Posts : 3
Join date : 2007-10-14

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Klimo on Sun Oct 14, 2007 2:21 am

Зошто жените ги тријат очите кога ќе се разбудат?

- Затоа што немаат јајца за да ги почешаат. Very Happy
Klimo
Klimo
Admince
Admince

Posts : 30
Join date : 2007-10-14

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Aco on Sun Oct 14, 2007 3:53 pm

Учителката по математика го прашува малиот Трпе.
- Колку се 2+2?
- 5 учителке!
- 2+2 , Трпе?
- 5 учителке!!!!
- Трпе ај размисли 2+2 колку се?
- 5 да ти ибам глувата!

---------------------------------------------------------------
Професор прашува студент по медицина:

- Колега, како ќе познаете дали некоја жена е бремена?
- Па, ќе има голем стомак и пеги по лицето.
- Аха. А јас имам ли голем стомак?
- Да.
- Имам пеги по лицето?
- Да.
- Е, па, кога ќе чуеш дека сум се породил, дојди да ти напишам шестка.
-----------------------------------------------------------------------
lol! lol! lol! lol!
Aco
Aco
User
User

Posts : 5
Join date : 2007-10-14
Location : MAKEDONIJA™

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Alexi on Mon Oct 15, 2007 9:40 pm

WTF ?
Alexi
Alexi
Admin
Admin

Posts : 38
Join date : 2007-10-13
Location : Republika Makedonija

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  BountyHunter on Tue Oct 16, 2007 1:30 am

Si bile Mujo i Haso i babata ja izel volkot

_________________
Games don't make people violent, lag does!!!
BountyHunter
BountyHunter
Admince
Admince

Posts : 20
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Ohrid.Macedonia

View user profile http://macedonia.azurforum.com

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  BountyHunter on Tue Oct 16, 2007 1:31 am

Alexi wrote:WTF ?
namesti makedonska podrska

_________________
Games don't make people violent, lag does!!!
BountyHunter
BountyHunter
Admince
Admince

Posts : 20
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Ohrid.Macedonia

View user profile http://macedonia.azurforum.com

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  _Stef_ on Tue Oct 16, 2007 1:52 pm

Aбе и јас имам Македонска подршка па ништо не гледам.

Ај виц виц..

Дете во продавница

-Имате завчерашен леб
-Имаме.
-Па шон го фрлите?


Цајканиве имет интервју

1 цајкан:
-Зш сакаш да си цајкан?
-Зш сакам да ја бранам нацијата.
-Колку се 2 и 2?
-4
-Ајде оди во ходникот и речи му на секретарот да ти ја даде униформата.

2 цајкан:
-Зш сакаш да си цајкан?
-Зш сакам да ја бранам нацијата.
-Колку се 2 и 2?
-4
-Aјде и ти како првиот побарај му на секретарот униформа.


3 цајкан:
-Зш сакаш да си цајкан?
-Зш сакам да ја бранам нацијата.
-Колку се 2 и 2?
-5
-Сигурен?
-Да
-Ај размисли подобро
-5 се.
-Да не се 4 случајно?
-Не.
-5 се 100%?
-Да.

-Побарај му на шефот да те стави тебе како Министер со силен карактер.
_Stef_
_Stef_
Moderator
Moderator

Posts : 44
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Охрид

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Klimo on Tue Oct 16, 2007 9:15 pm

BountyHunter wrote:Si bile Mujo i Haso i babata ja izel volkot

LOL!
Klimo
Klimo
Admince
Admince

Posts : 30
Join date : 2007-10-14

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  BountyHunter on Tue Oct 16, 2007 10:05 pm

si bile stef i fico i klimo mi vikat mene ej lazoo.

_________________
Games don't make people violent, lag does!!!
BountyHunter
BountyHunter
Admince
Admince

Posts : 20
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Ohrid.Macedonia

View user profile http://macedonia.azurforum.com

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  ivana on Wed Oct 17, 2007 1:31 am

si bile dvajca debili i si delele bonboncina i pocnal edniov edno mene edno mene edno mene i drugiov a edno tebe Razz nasmjetese hhhhhh
ivana
ivana
User
User

Posts : 2
Join date : 2007-10-17

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  _Stef_ on Wed Oct 17, 2007 11:56 am

Aj da ne se recit dek ne se smejme

AHHAHAHAHAHAHHAHA

dosta e Very Happy
_Stef_
_Stef_
Moderator
Moderator

Posts : 44
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Охрид

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  BountyHunter on Wed Oct 17, 2007 1:23 pm

si bile dvajca si osle trojca i vlegle vo minus. posle dosol use eden i nikoj nemalo. Razz:P:P:D:D:D
si bile dvajca umrele i ostanale trojca. vsusnost imalo 5 mina ama dvajca bile kazani. i ove dvajca umrele i ostanale trojca.

_________________
Games don't make people violent, lag does!!!
BountyHunter
BountyHunter
Admince
Admince

Posts : 20
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Ohrid.Macedonia

View user profile http://macedonia.azurforum.com

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Klimo on Wed Oct 17, 2007 2:22 pm

Си биле два лимони и едниот го згази кола а другиот се исцеди од смеење. Very Happy
Klimo
Klimo
Admince
Admince

Posts : 30
Join date : 2007-10-14

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  _Stef_ on Wed Oct 17, 2007 8:26 pm

bounce bounce bounce bounce bounce


скокам од радвење.
_Stef_
_Stef_
Moderator
Moderator

Posts : 44
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Охрид

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Klimo on Wed Oct 17, 2007 8:45 pm

Si bile dvajca braka bliznaci stoele pred edna zgrada.Na dvajcata im padnala po edna cigla.Ciglite bile identicni.Edniot brat umrel drugiot ne.Zosto?zosto edniot imal tetka vo amerika. Malce glup ama smesen Very Happy
Klimo
Klimo
Admince
Admince

Posts : 30
Join date : 2007-10-14

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  _Stef_ on Wed Oct 17, 2007 8:51 pm

ој ој ој Климо ништо од тебе чоек не бидвит..

Дајте бе нешо стварно да се насмејме
_Stef_
_Stef_
Moderator
Moderator

Posts : 44
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Охрид

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Klimo on Wed Oct 17, 2007 9:17 pm

Site stegnite ovde: http://www.geocities.com/apolo_de/zaebancija.html da vidite najsmesniot vic!
Klimo
Klimo
Admince
Admince

Posts : 30
Join date : 2007-10-14

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  _Stef_ on Wed Oct 17, 2007 10:46 pm

еее така се барат, само уште да работеше на Opera и убо ќе беше, на 5тото му стегнав stop executing files и готово
_Stef_
_Stef_
Moderator
Moderator

Posts : 44
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Охрид

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Klimo on Wed Oct 17, 2007 10:50 pm

Наставничката ги прашала децата:
- Ајде деца нека каже некој нешто чудно, ама да биде вистинито.
Малиот Трпе прв се јавил:
- Патлакот е тврд, а нема коски!
- Срамота, ајде седи таму и нека каже некој друг нешто интересно.
Пак само малиот Трпе крева рака:
- Дундите се влажни, а никогаш не зарѓуваат.
- Трпе прекини веќе со тие глупости, ајде некој друг да слушнам.
Пак само Трпе се јавува:
- Земјата е округла наставничке!
- Добро округла е, па што има тука чудно?
- Округла е, а луѓето се ебаваат на секое ќоше! LoL! Smile
Klimo
Klimo
Admince
Admince

Posts : 30
Join date : 2007-10-14

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  _Stef_ on Wed Oct 17, 2007 10:56 pm

Абе Климо спаммер невдиен еден. Вицојте ти се шо... Ги читаш И сакаш да го фатиш копјутерот и низ пенџере да го фрлиш...
_Stef_
_Stef_
Moderator
Moderator

Posts : 44
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Охрид

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Klimo on Wed Oct 17, 2007 10:58 pm

Разговара малиот Трпе со татко му и го прашува како да си фати девојка.
Татко му му вели, ќе ја однесеш на Водно ќе седнете и ќе и речеш: -Ги гледаш sвездите на небото , сите ке ги симнам за тебе.
И малиот Трпе ја носи симпатијата на Водно седнуваат ама времето било облачно немало ниедна sвезда.
И не знаел што да и каже па и вели:
- Го гледаш оној каменот што стои таму?
Ако ти го акнам од глава сите sвезди ке видиш. Very Happy:D:D
Klimo
Klimo
Admince
Admince

Posts : 30
Join date : 2007-10-14

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  _Stef_ on Wed Oct 17, 2007 11:05 pm

абе шо.. се газам од смеење
_Stef_
_Stef_
Moderator
Moderator

Posts : 44
Join date : 2007-10-16
Age : 26
Location : Охрид

View user profile

Back to top Go down

Re: VICOVI

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum