FORUM ZA SITE!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studiranje na daljinu

2 posters

Go down

Studiranje na daljinu Empty Studiranje na daljinu

Post  maja333 Wed Nov 04, 2009 6:36 pm

Hoću da upišem fakultet koji ima studiranje na daljinu. Da li neko može da mi da neki predlog?

maja333
User
User

Posts : 1
Join date : 2009-11-04

Back to top Go down

Studiranje na daljinu Empty Re: Studiranje na daljinu

Post  Ivan Fri Nov 06, 2009 4:39 pm

Znam da FIT (Fakultet informacionih tehnologija) u Beogradu ima online studije. Jedan moj drugar studira tamo i kaže da je jako zadovoljan, i sa nastavnicima sa kojima sarađuje preko Interneta, i sa nastavnim planom i programom. Sav nastavni materijal se nalazi na sajtu fakulteta, tj. e-learning sistemu preko kojeg se izvršavaju sve predispitne obaveze, tako da se knjige ne kupuju. Jedino je na ispit potrebno otići na fakultet. Čuo sam i da se radi mnogo praktičnih stvari, što je dobro za uhodavanje u budući posao. Taj fakultet ne postoji dugo, svega 4-5 godina, ali ima mnogo upisanih studenata koji studiraju na daljinu, jer im je to jedini način zbog zaposlenja. FIT se fokusira na rad sa studentima u malim grupama i na komunikaciju sa studentima.

Što se tiče smerova, na FIT-u imaš: informacione tehnologije (i u okviru toga softverski inženjering, informacione sisteme), operacioni menadžment, marketing menadžment, menadžment u sportu, menadžment IT sistema, grafički dizajn (dizajn štampanih medija i dizajn interaktivnih medija). To sam ti našao na njihovom sajtu. Smile Ako te interesuje još nešto, pogledaj sajt www.fit.edu.rs.

Ivan
User
User

Posts : 1
Join date : 2009-11-06

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum